Pusula Dizayn

pusula

Pusula Dizayn

Pusula Dizayn, 2013 yılında genç, dinamik, deneyimli personeli ve sektördeki yenilikleri yakından takip eden uzman yönetim kadrosuyla; çağdaş anlayış, modern tasarım, teknolojik donanım, seri imalat, hızlı servis, kaliteli hizmet anlayışını kendine ilke edinmiştir. 20 Yılı aşkın süredir sektördeki tecrübemizi işimize yansıtmaktayız.

Soğutma dolaplarında -%60 a varan Enerji tasarrufu sağlayan , kullanımı kolay , ergonomik , çevre dostu , hijyenik ortamlar yaratan , kullanıcıların memnuniyetini yükselten , Ar-Ge departmanımızın geliştirdiği cam kapı sistemleri ile hizmet vermekteyiz.

Sadece yurt içi pazarında değil , uluslar arası pazarlarda da müşteri hedef ve beklentilerine ; kaliteli ekibi , kaliteli üretimi , kaliteli ürünleri ve kaliteli servisi ile satış öncesi ve sonrası kaliteli hizmeti sunarak , Pusula Dizayn her geçen gün büyümeye ve tercih edilen firma olmaya devam etmektedir. Halihazırda 45 ülkeye aktif ihracatımız bulunmaktadır.

Cam Kapı imalatımızın haricinde Yurt Profil firmamızda cam işleme , Cemre firmamızda ısıtıcı ve cam ızgara üretim faaliyetleri yürütmekteyiz .

Önceki Prontotour

Mecidiyeköy yolu cad. Kuştepe Mah. No:12 Trump Towers Residence Kat:4 D:403  Şişli-İSTANBUL

Mesai Saatleri:

Hafta içi – 9:00 – 18:00

AmCham

© 1987 - 2024 American Chamber of Commerce – Türkiye. All Rights Reserved.