Yatırım Danışmanlığı

Amerika Birleşik Devletleri dünyanın en büyük, güçlü ekonomilerinden bir tanesini oluşturmaktadır. Burada yatırım yapmak isteyen iş adamlarının ülkenin şartlarını, sektörlerini, avantajlı yönlerini ve daha birçok konuyu bilmesi gerekir.

Gerekli bilgiler alınmadan gerçekleştirilen yatırımlar, istediğiniz sonuçları alamamanıza neden olacağı için dikkatli olunması gerekir. Türk Amerikan İş Adamları Derneği bu konuda Amerika’da yatırım yapmak isteyen Türklere ayrıntılı danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Böylece nasıl hareket etmeniz gerektiğini planlayabilir, size en uygun yatırım seçeneklerini bulabilirsiniz.

Derneğimiz ayrıca Türkiye’de yatırım yapmak isteyen Amerikanlara da aynı hizmetleri sunmaktadır. Ayrıca bu süreçlerde hukuki konularda da üyelere destek olunmaktadır. Amerikan Ticaret Odaları Birlikleri, sivil toplum kuruluşları ve otoritelerle ortak çalışmalar gerçekleştirilerek, daha iyi verim almanız sağlanır.

Türkiye ve Amerika Yatırım Danışmanlığı 

Yatırım danışmanlıkları iş adamlarına yatırım yapmak istedikleri ülke hakkında bilgi vermekte ve onları yönlendirmektedir. Eğer yatırım yapmak istiyorsanız, öncesinde girmeyi düşündüğünüz ülkedeki sektörleri bilmeniz, hangilerinin söz konusu ülke tarafından desteklendiğini, oradaki imkanları görmeniz gerekir.

Ayrıca her ülkede yatırım esnasında dikkat edilmesi gerekenler de değişiklik gösterebilmektedir. Bunlara önem verilmemesi hem yatırımın başarısız olmasına hem de hukuki sorunlara neden olabilmektedir.

Buna ek olarak bazı durumlarda yatırımlara ortaklar da bulunabilmektedir. Türk Amerikan İş Adamları Derneği bu konuda size danışmanlık hizmetleri vermektedir. Amerika’da yapmayı düşündüğünüz yatırımlar hakkında size sektör araştırması yaparak öneriler sunmakta, böylece daha verimli sonuçlar almanıza yardımcı olmaktadır.

Ayrıca Amerikan iş adamlarına da Türkiye’de olan yatırımlarında yardımcı olunmaktadır. Böylece daha başarılı yatırımlarla kar elde etmeniz sağlanır.

Türkiye ve Amerika Şirket Kurulum Danışmanlığı

Yatırım kapsamında bir şirket açmak istiyorsanız bu süreci baştan sona en iyi şekilde tamamlamanız gerekir. Özellikle Amerika Birleşik Devletlerinde şirket kurmanın maliyeti, şirket kurduktan sonra neler yapılması gerektiği, gümrük mevzuatı ve şirket kurarak ödeme alınıp alınamayacağı önemli sorulardır.

Şirket kurulum danışmanlığı yatırımınıza daha iyi yön vererek, şirketinizi daha sağlam temellerde yükseltmenizi sağlar. Türk Amerikan İş Adamları Derneği profesyonel ekipleri ile rekabet gücünüzü arttırarak, sektörünüzde daha başarılı olmanıza yardım etmektedir.

Mecidiyeköy yolu cad. Kuştepe Mah. No:12 Trump Towers Residence Kat:4 D:403  Şişli-İSTANBUL

Mesai Saatleri:

Hafta içi – 9:00 – 18:00

AmCham

© 1987 - 2024 American Chamber of Commerce – Türkiye. All Rights Reserved.