Vize Danışmanlığı

Vize bir ülkeye girmek ya da çıkmak için yetkili makamlardan alınan izinlerdir. Farklı bir ülkeye hangi amaçla gidilecek olursa olsun alınması gerekir. Her ülke için bu konuda yapılması gereken işlemler farklıdır.

Amerika Birleşik Devletlerine gitmek istiyorsanız, alabileceğiniz vizeler ziyaret konusuna göre farklılık göstermektedir. Eğer turistik amaçlarla gidiyorsanız turist gezisi, iş seyahati yapıyorsanız iş ziyareti vizesi, eğitim amaçlı gidiyorsanız öğrenci vizesi, Erasmus gibi programlar sonucunda değişim öğrenciyseniz değişim ziyaretçisi vizesi, yatırımcıysanız tüccar ve yatırımcı vizeleri bulunmaktadır.

Türk Amerikan İş Adamları Derneği bu bakımdan ziyaret amaçlarınıza göre işlemleri başlatmaktadır. Bu bakımdan siz gezi ayrıntılarınızı planlarken arka planda vize işlemleriniz kısa sürede gerçekleştirilir.

Türkiye-Amerika Vize Danışmanlığı

Amerika her yıl çok sayıda yabancıyı çekmektedir. Eğer eğitim almak için düşünüyorsanız çok sayıda kaliteli üniversitesi ve olanaklarıyla aradığınız fırsatları sunmaktadır. Şayet turistik bir gezi yapmayı düşünüyorsanız, görmeniz gereken çok sayıda yer vardır.

Eğer öncesinde vize alma işlemleri ile uğraşmak istemiyorsanız, vize danışmanlığı veren Türk Amerikan İş Adamları Derneği sizin adınıza tüm işlemleri yapmaktadır. Böylece Amerika için olan geziniz üzerinde yoğunlaşabilir, siz planları yaparken tüm vize işlemlerini profesyonel ekiplerimize bırakabilirsiniz.

Vizeniz varsa ancak yenilenmesi gerekiyorsa buna yönelik işlemler de kısa sürede firmamız tarafından yapılmaktadır. Derneğimiz aynı zamanda Türkiye’ye eğitim, iş ya da farklı bir sebeple gelen Amerikan vatandaşlarına da vize danışmanlığı hizmetleri sunmaktadır.

Türkiye-Amerika Yatırımcı Vize Danışmanlığı

Yatırımcı olarak Amerika veya Türkiye’ye girmek istiyorsanız, doğru vizeyi almamışsanız birçok sorun yaşamanız muhtemeldir. Bunlarla uğraşmamak istiyorsanız, Türk Amerikan İş Adamları Derneği size profesyonel hizmetler sunmaktadır.

Böylece siz yatırımlarınıza odaklanırken, tüm vize işlemlerini arka planda gerçekleştirebilirsiniz. Derneğimiz bunun yanı sıra yatırımcılar için özel hizmetler sunarak daha doğru yatırımlar yapıp, ülkeyi tanıma olanağı sunmaktadır. Bu kapsamda desteklenen sektörler, yatırımda nelere dikkat edilmesi gerektiği gibi konularda size yardımcı olunmaktadır.

Derneğimiz Amerika’da yatırım yapmak isteyen Türklere, Türkiye’de yatırım yapmak isteyen Amerikanlara şirket kurulumu konusunda da yardımcı olarak, süreçlerin sorunsuz ve doğru şekilde planlanmasını sağlanmaktadır.

Mecidiyeköy yolu cad. Kuştepe Mah. No:12 Trump Towers Residence Kat:4 D:403  Şişli-İSTANBUL

Mesai Saatleri:

Hafta içi – 9:00 – 18:00

AmCham

© 1987 - 2024 American Chamber of Commerce – Türkiye. All Rights Reserved.