Finansal Danışmanlık

Şirket kurulum aşamalarında finansal işlemlerin doğru yapılması büyük bir önem taşımaktadır. Firmanızın başarısını şansa bırakmak istemiyorsanız, iş planı ve danışmanlığı üzerine profesyonellerden yardım almanız büyük önem taşımaktadır.

Türk Amerikan İş Adamları Derneği bu bakımdan denenerek, onaylanmış çözümler ile yatırımcılara danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Planlamaya dair işlemler yapılarak, size kendi işinize odaklanma olanağı sağlanır.

Türkiye’de firma kurmak isteyen Amerikanlara ve Amerika’da şirket açmak isteyenlere verdiğimiz bu hizmetler, finansal güvenilirliği ve operasyonlardaki verimliliği arttırmayı hedefler. Böylece yeni girdiğiniz bir pazarda yabancılık çekmeden maddi süreçleri başarıyla tamamlayabilirsiniz.

Türk Amerikan İş Adamları Derneği bu süreçleri daha verimli hale getirebilmek için Türkiye ve Amerika’da bulunan kamu otoriteleri ve sivil toplum kuruluşları ile beraber ortak çalışmaktadır.

Finansal Gelecek Tahminleri

Türk Amerikan İş Adamları Derneği şirket faaliyetlerinizi daha uzun süre başarılı bir şekilde devam ettirerek, kazanç sağlamanızı hedefler. Bu bakımdan potansiyel finansal başarınız, şirket faaliyetleriniz, değeri ve çabalarınız değerlendirerek buna uygun çözümler sunulur.

Bütçe ve Nakit Akışı Planlanması

Firmaların başarılı bir şekilde büyümesi için bütçe kontrollerini de doğru bir şekilde yapması gerekir. Bu açıdan derneğimiz giderlerinizi düzenlemenize yardımcı olarak, finansal açıdan kendinize ve firmanıza koyduğunuz hedeflere ulaşmanızı kolaylaştırır.

Bütçeniz üzerinde yüzde 100’e veren bir kontrol sağlanarak, operasyonel verimliliğiniz arttırılır. Bu sayede pazar payı ve karınız da yükseltilir. Başarılı bir büyüme stratejisi ile yabancı bir piyasada daha verimli hareket etmenizi sağlar.

Bunun yanı sıra devralınan işletmelerde anlaşma tamamlanmadan risk ve sorunlar tanımlanarak, ilerleyen dönemlerde potansiyel kayıplar da önlenmektedir.

Türkiye ve Amerika’da Şirket Kurulumu

Yurt dışında şirket kurmak isteyen yabancıların bilmesi ve dikkat etmesi gereken birçok prosedür vardır. Finansal danışmanlık bunların sadece biridir. Hukuk, yatırım, vize, eğitim ve diğer konularda danışmanlık işlemleri de kurulum süreçlerinde büyük bir önem taşımaktadır.

Bu bakımdan 1987’den bu yana Türkiye ve Amerika’da şirket kurmak isteyenlere yardımcı olan Türk Amerikan İş Adamları Derneği, yatırımcılara süreçlerde yardımcı olarak daha verimli olmasına yardımcı olmaktadır. Üye firmalar arasında rekabet gücünün arttırılması, kurumsal alt yapıların güçlendirilmektedir.

Mecidiyeköy yolu cad. Kuştepe Mah. No:12 Trump Towers Residence Kat:4 D:403  Şişli-İSTANBUL

Mesai Saatleri:

Hafta içi – 9:00 – 18:00

AmCham

© 1987 - 2024 American Chamber of Commerce – Türkiye. All Rights Reserved.