Direktörler

TABA-AmCham bünyesindeki direktörler, derneğin çeşitli alanlardaki stratejik hedeflerini yönlendiren ve uygulayan liderler olarak görev yapmaktadırlar. Bu pozisyonlarda bulunan profesyoneller, kendi alanlarındaki derin uzmanlık ve geniş tecrübeleriyle, derneğin faaliyetlerini koordine ederler. İletişim, kamu ilişkileri, finans, pazarlama gibi çeşitli departmanları yöneten direktörler, hem iç hem de dış paydaşlarla etkileşimde bulunarak derneğin misyonunu ve vizyonunu ileriye taşımayı amaçlarlar. Her bir direktör, özgün yetenekleri ve profesyonel geçmişleriyle, TABA-AmCham’ın sürdürülebilir büyümesine ve sektörel liderliğine katkı sağlamak için çalışmalar yürütür.

Cevabı aşağıda bulamazsanız, lütfen iletişim formunu kullanın veya amcham@amcham.org adresine bir e-posta gönderin.

Murat Çetin

Marki Ajans
Kurumsal İletişim Direktörü

Kurumsal İletişim Direktörü, TABA-AmCham bünyesinde derneğin iletişim stratejilerini yönetmekten sorumludur. Kurumsal kimlik, marka yönetimi ve kriz iletişimi konularında uzman olan bu pozisyon, derneğin tüm iletişim faaliyetlerini koordine eder. Medya ilişkilerini güçlendirerek derneğin görünürlüğünü ve etkileşimini artırmaya yönelik stratejik planlamalar yapmak başlıca görevlerindendir.

Sabire Meltem Banko

Banko Law Firm
Kamu İlişkileri Direktörü

Kamu İlişkileri Direktörü, TABA-AmCham’da hükümet ve düzenleyici kurumlar nezdinde dernek üyelerinin temsil edilmesini sağlamakla görevlidir. Hukuk alanında derin bilgilere sahip olan bu direktör, politika geliştirme ve yasal düzenlemeler konusunda danışmanlık yapar. Türk ve Amerikan iş çevreleri arasındaki ilişkileri güçlendirecek stratejiler geliştirme sorumluluğunu üstlenir.

Mecidiyeköy yolu cad. Kuştepe Mah. No:12 Trump Towers Residence Kat:4 D:403  Şişli-İSTANBUL

Mesai Saatleri:

Hafta içi – 9:00 – 18:00

AmCham

© 1987 - 2024 American Chamber of Commerce – Türkiye. All Rights Reserved.