Unifree

unifree

Unifree

1975 yılında Mehmet Üstünkaya ve Önder Bilginer tarafından kurulduk. 1984 yılından bu yana gümrüksüz satış mağazaları işletiyoruz ve gücümüzü kalite politikamızdan alıyoruz.

Unifree olarak, modern ve şık mağazalarımızda, 1.000’den fazla marka ve 35.000’i aşkın referans ürün sergiliyoruz. Uluslararası kriterlere dayalı rekabetçi fiyatlandırma politikamızla, ürünlerimizi müşterilerimize en avantajlı şekilde sunuyoruz.

İstanbul Havalimanı’nda, perakende alanında dünyanın en iyi havalimanı alışveriş deneyimini sunmayı hedefliyoruz. Müşterilerimize yenilikçi mağaza konseptlerimizle en prestijli, lüks, moda ve güzellik markalarını içeren daha önce yaşamadıkları bir alışveriş deneyimi yaşatıyoruz.

TAV Havalimanları Holding ile bir ortak girişim olarak 1999 yılında kurduğumuz ve İstanbul, İzmir, Ankara, Gazipaşa, Tiflis, Batum, Kutaisi, Üsküp, Ohrid, Tunus, Riga, Medine, Salalah ve Bodrum Havalimanları’ndaki Duty Free alanlarının tek işletmecisi ATÜ’nün yönetici ortağı ve tedarikçisiyiz.

Unifree olarak,

İGA Havalimanı İşletmesi A.Ş. tarafından işletilen İstanbul Havalimanı’ndaki Duty Free mağazalarının ve perakende alanının 29 Ekim 2018’den,
YDA Havalimanı Yapım ve İşletme A.Ş. tarafından işletilen Dalaman Havalimanı’ndaki Duty Free mağazalarının 2006 yılından,
Kırklareli iline bağlı Dereköy Gümrük Sahası içerisinde 2008 yılından,
Limak Kosovo International Airport JSC tarafından işletilen Kosova Havalimanı’ndaki Duty Free mağazalarının ise 2012 yılından itibaren, tek işletmecisiyiz.
Ayrıca,

Kıbrıs Ercan Havalimanı’nda 2005 ve 2012 arasında,
Çelebi-IC Hava Terminali İşletme ve Ticaret A.Ş. tarafından işletilen Antalya Havalimanı’ndaki 2005 ve 2009 arasında,
Mondial Milas-Bodrum Havalimanı Uluslararası Terminal İşletmeciliği ve Yatırım A.Ş. tarafından işletilen Bodrum Havalimanı’ndaki ise 2012 ve 2015 arasında Duty Free mağazalarını işlettik.
Türkiye’deki Duty Free sektörünün lideri olmaktan gurur duyuyoruz. 1999 yılından itibaren Avrupa’nın en büyük Duty Free işletmecisi ve lojistik tedarikçilerinden biri olan, Gebr. Heinemann SE & Co. KG’nin Türk ortağıyız. Faaliyetlerimizi geliştirip süreklilik kazandırarak, hedeflerimizi genişletiyoruz.

Önceki Turyap

Mecidiyeköy yolu cad. Kuştepe Mah. No:12 Trump Towers Residence Kat:4 D:403  Şişli-İSTANBUL

Mesai Saatleri:

Hafta içi – 9:00 – 18:00

AmCham

© 1987 - 2024 American Chamber of Commerce – Türkiye. All Rights Reserved.