Neziroğlu Law Firm

Neziroğlu Law Firm

Neziroğlu Law Firm

Neziroğlu Law Firm, merkezi İstanbul’da olup Bodrum’da yer alan ikinci bürosuyla beraber, farklı sektörlerde faaliyet gösteren Türk ve yabancı müvekkillerinin ihtiyaçlarını doğru analiz ederek, bu ihtiyaçlara uygun çözümler üretir.

Neziroğlu Law Firm, temelde Türkçe ve İngilizce olarak hizmet vermekle beraber Fransızca ve Rusça dillerinde de hukuki hizmet sağlamaktadır. Neziroğlu Law Firm bünyesindeki pek çok avukat hukuk alanında yüksek lisans yapmış olup, yurtdışında avukatlık deneyimi edinmiştir. Ekibimizde New York Barosuna kayıtlı avukatlarımız bulunmaktadır.

Avukatlık ekibimiz, birleşme ve devralmalar, şirketler hukuku, uluslararası sözleşmeler ve ticari işlemler, uluslararası birleşme ve devralmalar, uyuşmazlık çözümü, iş hukuku, gayrimenkul hukuku, enerji ve altyapı, bankacılık ve finans, sermaye piyasası hukuku, sigorta hukuku, icra iflas ve tahkim hukuku da dahil olmak üzere birçok alanda yüksek kaliteli hizmet vermektedir. Neziroglu Law Firm, enerji, yenilenebilir enerji, turizm, altyapı, deniz ulaşımı ve liman yönetimi, bankacılık, sermaye piyasaları, gayrimenkul ve finans sektörleri başta olmak üzere değişik iş ve ticaret sektörlerinde ve pek çok farklı ülkede faaliyet gösteren müvekkillerine hukuki danışmanlık ve temsil hizmetiyle yol göstermektedir.

Ekibimiz, en önemli değerin müvekkillerimiz ile kurulan güven ilişkisi olduğunun bilincinde olarak müvekkillerimizin başarısını ve memnuniyetini herşeyin üzerinde tutarak hizmet sağlama inancıyla çalışmaktadır.

Neziroglu Law Firm, danışanlarının değişen ticari ve hukuki ihtiyaçlarına daha etkin bir şekilde cevap verebilmek için yenilikçi bir anlayışla, onların faaliyet gösterdiği sektörlerdeki gelişmeleri yakından takip ederek ve bu sektörlerde en güncel bilgileri edinerek kendini geliştirmeye kararlı şekilde çalışır.

Bu inanç ve amaçlar doğrultusunda ekibimiz ulusal ve uluslararası mesleki ve ticari dernek ve kuruluşların çalışmalarına etkin katılmakta, bilgi ve tecrübelerini paylaşarak katkıda bulunmaktadır.

Önceki Altınay Global

Mecidiyeköy yolu cad. Kuştepe Mah. No:12 Trump Towers Residence Kat:4 D:403  Şişli-İSTANBUL

Mesai Saatleri:

Hafta içi – 9:00 – 18:00

AmCham

© 1987 - 2024 American Chamber of Commerce – Türkiye. All Rights Reserved.