MYZ Co

myzco

MYZ Co

Zeren Group Holding çatısı altında 2015 senesinde açık hava reklamcılığı, bilişim, medya, otomotiv ve danışmanlık gibi birçok alanda hizmetler sunmak üzere başladığımız bu yolculukta, “Sizin işiniz, bizim hayatımız” felsefesini benimsiyoruz.

Genç, dinamik ve yenilikçi bakış açısı ile sektördeki çeşitliliğimizle, çalıştığımız alanlarda fark yaratarak faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. İş faliyetlerine bağlı kalmadan her projemizde özgünlüğü ve sürekliliği öne çıkartarak, müşterilerimize sunduğumuz basit ve sonuç odaklı çözümler ile yer aldığımız sektörlerde saygınlığımızı her geçen gün artırıyoruz.

Enerjimizi, başarılı olmanın verdiği hazdan ve eğlenerek çalışabilmemizden alarak, genç ve yaratıcı ekibimizle iş ortaklarımıza maksimum verimi sağlamaya odaklanıyoruz.

Başarıya ulaşmak için ortaya çıkan işin estetiği kadar ekonomisi ve ergonomisini de birlikte gözetiyoruz. Verimli bir çalışma gerçekleştirmek, başarıya koşmak, hedeflere ulaşmak bizim için her zaman para kazanma dürtüsünün önünde yer alıyor.

Profesyonel hizmet anlayışımızla sektöre göre değil, müşterimize göre hizmet veren, güçlü operasyonel ağımızla çözüm üreterek, her projemizi bir diğerinden önemli çizgilerle birbirinden ayırıyoruz.

Yerli ve yabancı iş ortaklarımıza gerekli bağlantıları en doğru şekilde sunarak hızla büyümeye devam eden ve gücünü Zeren Group Holding’ten alan markamızın; İstanbul, Ankara ve Mersin’de ofisleri bulunmaktadır.

Önceki Zoleant

Mecidiyeköy yolu cad. Kuştepe Mah. No:12 Trump Towers Residence Kat:4 D:403  Şişli-İSTANBUL

Mesai Saatleri:

Hafta içi – 9:00 – 18:00

AmCham

© 1987 - 2024 American Chamber of Commerce – Türkiye. All Rights Reserved.