İsobil

isobil

İsobil

Globalleşen dünyanın rekabet ortamında zirvede kalabilmek ancak doğru pazarlama organizasyonu ile mümkün, hedeflerini bu doğrultuda belirlemiş, geleceğe yürüyen bir marka İSOBİL

İSOBİL’in şirketinizde, telefon kadar etkin, e-posta kadar pratik yeni bir iletişim kanalı olarak kullanılabileceğini düşünmüş müydünüz?

Başarı hikayesine 2006 yılında başlayan İSOBİL, Haberleşme, Toplu sms çözümleri, mobil sms çözümleri ve yazılım alanında sektöre değer katmak, Kurumsal ve Kamusal sms çözümleri sunmak amacıyla kurulmuştur.

Sürekli kendini yenileyen, değişen dünyamızda değişen müşteri ihtiyaçlarına en hızlı ve en verimli şekilde servisler, hizmetler sunan, sunduğu servis ve hizmetlere hep katma değer katan ekibimiz ile 2010 yılına geldiğimizde Türkiye çapında 123 farklı kamu kurum kuruluş ve 38 milyon adet sms sayısıyla başarımızı istatistiklerle daha da güçlendirdik.

Yeni süreçlerin geliştirilmesi için ülkemizde üretilmemiş bir yazılımın geliştirilmesi ve dışa bağımlılığı azaltıcı şekilde katma değer sağlayan projeler sağlamak amacıyla Ar-Ge ve inovasyon çalışmalarına başladık.

Bu doğrultuda 2013 yılında T.C. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumundan Sabit Telefon Hizmetleri konusunda İŞLETMECİ (Operatör) lisansı aldık, Türk Telekom ile Çözüm ortaklığı, Türkcell ve Vodafone ile iş ortağı yaparak hedeflerimize emin adımlarla ilerlemeye devam ettik.

Kamu kurumları için CRM, Web Sitesi, Siyasi partiler için SKM, Üye Sistemleri, Seçim sonuç sistemi, Belediyeler için hazırladığımız VYS – Vatandaş Veri bankası Yönetim sistemi, ÇMYS-Çağrı Merkezi yönetim sistemi, EYS-Etkinlik Yönetim Sistemi, Nokta Atışı Sosyal Medya Reklamcılığı gibi Türkçe ara yüze sahip, kullanımı kolay yazılımlar geliştirdik.

2014 yılına gelindiğinde iş ağımızı daha da genişleterek Türkiye genelinde 847 farklı kamu kurum kuruluş ile iş anlaşmaları yaparak 545 milyon adet sms sayısı ile sms sektörünün öncü ismi olmayı başardık. Aynı yıl içerisinde Adalet ve Kalkınma Partisi Cumhurbaşkanlığı Seçim sonuç sistemini geliştirdik.

Türkiye’nin dört bir yanında bayilerimizle birlikte, İhh İnsani Yardım Vakfı, Ensar Vakfı, Hayrat Vakfı, 15 Temmuz Derneği, Mavi Marmara Özgürlük Ve Dayanışma Derneği, Tügva, Fatih Belediyesi, Küçükçekmece Belediyesi, Pendik Belediyesi, Ondokuz Mayıs Üniversitesi gibi Türkiye’nin en büyük dernek ve kurumları ile çalışmaya başladık.

Özellikle gerekli durumlarda nokta atışı smsler göndererek daha hızlı müdahalede bulunarak etkileşimi zirveye taşıdık.

Tarihler 2017 yılını gösterdiğinde Türkiye’nin her şehrinden 2590 farklı kamu kurum ve kuruluşla iş anlaşmaları yaparak 1 milyar 63 milyon gibi ulaşılması güç bir sms rekoru kırdık.

Sadece hizmet vermeyi değil, bu hizmeti en iyi veren, en yüksek müşteri memnuniyetini sunan firma olmayı, kendimize hedef olarak koymuş bulunuyoruz.

Hayal gücünü etkili kullanmak ufku genişletmenin, sınırları aşmanın en iyi yoludur. İşte bu yüzden hizmet profilimiz ile sektöre kalite ve güven sunarken gerçekleştirdiğimiz yenilikçi projelerle ve yazılımlarla başarımızı uluslararası boyutlara taşıma niyetindeyiz.

Önceki İnvestAZ

Mecidiyeköy yolu cad. Kuştepe Mah. No:12 Trump Towers Residence Kat:4 D:403  Şişli-İSTANBUL

Mesai Saatleri:

Hafta içi – 9:00 – 18:00

AmCham

© 1987 - 2024 American Chamber of Commerce – Türkiye. All Rights Reserved.