Gün Medya Grup

gunmedya

Gün Medya Grup

Yayın hayatına 1.1.2007 tarihinde başlayan Haftalık Ulusal Gazeteniz Ogün, kuruluşundan bugüne sahibi ve yayın politikası değişmemiş, Türkiye’nin lider haftalık ulusal gazetesi olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Ogün Gazetesi, doğru habercilik ilkesinden hiçbir zaman vazgeçmeyen yayın politikası ile basın-yayın ilkelerinden taviz vermeyerek, manevi değerlerine sahip bir gazete olma özelliğini korumaktadır. Kurumsal yönetim anlayışı ile yönetilen Ogün Gazetesi, marka yatırımları, okuyucuya ulaşma çalışmaları ve güçlü kadrosu ile medya sektöründe yer almaktadır.

Kurulduğu günden bu yana uyguladığı çalışmalar ile kurumsal bir firma olma özelliği hissedilen Ogün Gazetesi, profesyonel muhabir kadrosuna ek olarak sayfa düzeni ve tasarım konusunda her zaman okuyucuların beğenisini kazanmıştır.

Ogün Gazetesi, Moda, tasarım ve tekstil konusunda ‘Moda’ sayfası, işadamı, siyaset ve cemiyet hayatı’nın gizli kalan yönlerini araştırarak, tüm ayrıntılarıyla okurlarına ulaştıran anahtar deliği haberlerinin olduğu ‘Minik Kuş’ sayfası, Mali Müşavir Ali Sait Mökükçü denetiminde ‘Ekonomi’ sayfası, kültürümüzün unutulmaması ve gelecek nesillere aktarılması için önemli bir amacı olan ‘Kültür-Sanat’ sayfası, Ülkemizin önemli değerlerini bilinmeyen yönleriyle okurlarımıza tanıtan ‘Bir Portre’ sayfası ile okuyucuların takdirini kazanmıştır.

Ogün Gazetesi, Türkiye’nin en teknolojik matbaa ekipmanları ile kaliteli baskı konusunda öncü olan İhlas Matbaacılık tesislerinde basılmakta olup, 36.000 adet basılı yayın ile okurlarına ulaşmaktadır. Ogün Gazetesi, teknik kadrosu ile dağıtım kanalları altyapısını kendisi oluşturmuştur.

Ogün Gazetesi, gazete satışının yanı sıra, kurduğu abone sistemi ile devlet dağıtım desteğiyle ev ve işyerlerine okurlarına ulaşmaktadır. Elden dağıtım ağı ve farklı abone sistemi Gün Medya Grubu’nun okurlarına ulaşmasında önemlidir.

Önceki GNCR Holding

Mecidiyeköy yolu cad. Kuştepe Mah. No:12 Trump Towers Residence Kat:4 D:403  Şişli-İSTANBUL

Mesai Saatleri:

Hafta içi – 9:00 – 18:00

AmCham

© 1987 - 2024 American Chamber of Commerce – Türkiye. All Rights Reserved.