Emsaş İnşaat

emsas

Emsaş İnşaat

1980 yılında kurulmuş olan Emsaş İnşaat Turizm Ticaret ve Sanayi A.Ş., üstyapı ve altyapı projeleri ile ilgilenen uluslar arası bir inşaat şirketidir. Şirketimizin merkezi, kıtaları birleştiren İstanbul’da bulunmaktadır ve halihazırda ABD ve Belarus’ta şubeleri yer almaktadır. 1992-2004 yılları arasında Almaata-Kazakistan’daki “Alatau Otel ve İş Merkezi”ni yapmış ve işletmiş olan EMSAŞ, aynı zamanda Türkiye’de petrol istasyonu da işletmektedir. Bu gibi faaliyetler, inşaat sektöründeki başarılarımızı, turizm ve ticaretteki tecrübemizle pekiştirmektedir.

EMSAŞ, Kazakistan, Özbekistan, Türkiye, Almanya, Belarus’da pek çok proje tamamlamıştır ve profesyönel kadrosuyla büyümesine bugün de devam etmektedir. EMSAŞ, ABD, Belarus, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri ve Angola’da çok çeşitli iş geliştirme faaliyetleri içinde bulunmaktadır. EMSAŞ, gücünü işverenlerinin güvenini kazanarak elde etmektedir.

EMSAŞ, otel kompleksleri, hastaneler ve sağlık kompleksleri, iş merkezleri, konutlar, okullar ve spor merkezleri gibi yapıların anahtar teslimi yapım işlerinde uzmanlaşmış bir şirkettir. Buna ilaveten, EMSAŞ, otoyol, tünel ve köprüler, doğal gaz taşıma ve dağıtım hatları, rüzgar enerji santralleri, güneş enerji santralleri, kojenerasyon-trijenerasyon tesisleri, su arıtma tesisleri gibi özellikli yapıların inşasına ilişkin yeterliliklere de sahiptir. Şirketimiz, projerde sadece inşaat aşamalarında değil tasarım, mühendislik, proje yönetimi ve danışmanlık hizmetlerinde de yer alarak çok yönlü proje desteği sağlamaktadır.

EMSAŞ, kurduğu yerli ve yabancı stratejik ortaklıklar ile gelişmiş mimari, mühendislik ve yapım konularında aradığı teknik ve mimari desteğe her zaman erişmektedir. EMSAŞ, global partnerleri ile yaptığı karşılıklı biligi ve tecrübe paylaşımı sayesinde en son mimari trendler, yapım metodları ve çevresel hususlar ile ilgili daima kendini güncellemektedir.

EMSAŞ’ın teknik kadrosu; bilgisi, tecrübesi, yönetim becerisi ve takım çalışmasına verdiği önem sayesinde, inşaat projelerine özgü ekonomik, çevresel ve süresel zorluklarla mücadele edebilen, gerçekçi öngörülerde bulunan, uygulamada karşılaşılan sorunlara optimum çözümler üreten, işveren ve taraflar arasında güven tesis eden, uzman mühendis ve mimarlardan oluşmaktadır. EMSAŞ, üstlendiği işleri başarıyla tamamlamanın ötesine geçerek, üretim sonucunda, yıllar boyunca hizmet verebilen, sevilen ve itibar gören kent simgesi eserler ortaya çıkarmak için özenli ve hummalı çalışmalar yapmakta ve projelere artı değer katmaktadır. 30 yılı aşkın süredir hedeflerini global arenada gerçekleştiren şirketimiz, her geçen gün büyümekte ve ülkemize ve işverenlerimize sorumluluklarını yerine getirerek hedeflerini daha da ileriye taşımaktadır.

Önceki Emay

Mecidiyeköy yolu cad. Kuştepe Mah. No:12 Trump Towers Residence Kat:4 D:403  Şişli-İSTANBUL

Mesai Saatleri:

Hafta içi – 9:00 – 18:00

AmCham

© 1987 - 2024 American Chamber of Commerce – Türkiye. All Rights Reserved.