D’S Damat

damat

D'S Damat

Hakkımızda

Erkek giyiminin pazar lideri D’S Damat, 2002 yılında geniş kitlelere  kalite ve konforu sunmak üzere kuruldu.

Kumaş seçimleri, dikiş, kalıp ve tasarımları ile kendi ligini yaratmış olan D’S Damat koleksiyonları %100 yerli yüksek kalitede kumaşlar ile Türkiye’de üretiliyor.

Bünyesinde barındırdığı farklı alt koleksiyonlarla, klasikten moderne, kendi stilini yaratmak isteyen tüm erkeklerin gardıroplarına giren D’S Damat koleksiyonları, erkeklere fonksiyonelliğin yanında şıklık da kazandırıyor.

Kaliteyi ulaşılabilir fiyatlarla sunan D’S Damat, son yıllarda hızla büyüyerek Türkiye genelinde 128 noktada, dünyada 35 ülkede Türk ve yabancı erkeklerin giyim alışkanlıklarını değiştirmeye, en özel anlarına şahitlik etmeye devam ediyor.

 

 

Sosyal Bilinç

Güçlü bir ahlaki itibara ve çevresel bilince sahip olan şirketimiz, maksimum geri dönüşüme olanak sağlayan hammaddeleri tercih etmektedir. Firmamız, üretimdeki tüm malzemelerin doğal olmasına özen göstermekte ve hammaddeleri en iyi yerel üreticilerden satın almaktadır.

Sosyal Sorumluluk

Güçlü bir toplumsal sorumluluk bilincine sahip olan şirketimiz, ezber bozan sosyal sorumluluk projelerine imza atarak bulunduğu topluma yarar sağlamayı misyon haline getirmiştir. 2014 yılında Koruncuk Vakfı ile kadın ve çocuklar yararına hayata geçirilen “Kadın Eli Değerse Dünya Değişir” projesi kapsamında Damat smokinler ile objektif karşısına geçen 20 ünlü isim korunmaya muhtaç çocuklar için poz verdi.Aynı zamanda her yıl babalar gününde Darüşşafaka ile güçlerini birleştirerek çocuklara eğitim desteği veriyor.

Üretime Verilen Değer Marka Değerini Belirler

Sektörel rekabetçi, inovatif, ileri teknolojiyle, çevreye, insana, doğaya ve kültürel dokuya karşı sorumluluk anlayışı içinde faaliyet gösteren Orka holding, Giteks A.Ş. ile üretimde markalaşmış bir grup olmayı amaçlayarak, hiçbir şeyi mevcut konumundan geriye götürmeden, insanlık için huzur, değer ve zenginlik yaratma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Ortaklar ile İlişkiler Etkileşimi Artırır ve İstikrar Getirir

Pazar lideri olmak geleceği öngörmek ve pazarı genişletmek üzere uygun biçimde yatırım yapmayı gerektirir. Bu sorumluluk ile hareket ederek, Orka Holding tüm uzmanlığını ortakları ile paylaşır.

Kaynaklar Müşteri Memnuniyeti, Mutlu Müşteriler de Başarıyı Getirir

Orka Holding, müşteri beklentilerini analiz eden CRM sistemi ile çalışır. Müşteri memnuniyetini en yüksek düzeye taşımayı amaçlayan bu sistem sayesinde, firma müşteri beklentilerini ve taleplerini düşünerek üretimlerini gerçekleştirir.

 

Önceki Neziroğlu Law Firm

Mecidiyeköy yolu cad. Kuştepe Mah. No:12 Trump Towers Residence Kat:4 D:403  Şişli-İSTANBUL

Mesai Saatleri:

Hafta içi – 9:00 – 18:00

AmCham

© 1987 - 2024 American Chamber of Commerce – Türkiye. All Rights Reserved.