DenDen Denizcilik

dendenyatchs

DenDen Denizcilik

2005 yılında Tamer Köseoğlu tarafından kurulan DENDEN DENİZCİLİK firması filosunu artırarak motoryat sınıfında “ İstanbul Boğazı “nın profesyonel anlamda en iyi hizmet kalitesi ile en önde gelen Kurumsal yat kiralama ve organizasyon firması olarak hizmetlerine devam etmektedir.

8 adet VIP motor yat ile Cumhurbaşkanlığı, Başbakanlık, İstanbul Valiliği gibi Devlet kurum ve Kuruluşlarına, İstanbul’un en seçkin otellerine, önde gelen Acentelerine ve Organizasyon şirketlerine, ülkemizi ziyarette bulunan yabancı konuklar; Siyasetçi, oyuncu, sanatçı, sporcu ve spor kulüplerine VIP hizmet vermeye devam etmektedir.
Ayrıca Sağlık Bakanlığı bünyesinde Adalarda hizmet veren Denden 10 ve Denden 11 isimli ambulance tekneleri ise tüm hızı ile görevlerine devam etmekte olup, Ambulance deniz araçlarının ve diğer motoryat teknelerin yapım ve inşaları ise tamamen Tamer Köseoğlu ve ekibine aittir.

Firma Vizyonu, her yıl kaliteden ödün vermeden filosuna yeni VIP tekneler katmaktadır, bu kapsamda değişen beklentiler ve yenilikçi düşünceler ışığında sektörde en iyi hizmet kalitesi ile hareket etmek başarılarının göstergesi olmuştur.

Önceki Demirören Holding

Mecidiyeköy yolu cad. Kuştepe Mah. No:12 Trump Towers Residence Kat:4 D:403  Şişli-İSTANBUL

Mesai Saatleri:

Hafta içi – 9:00 – 18:00

AmCham

© 1987 - 2024 American Chamber of Commerce – Türkiye. All Rights Reserved.