Cem Ofset

cem-ofset

Cem Ofset

Coşku, Gurur ve İşbirliğiyle…

“Türk Basım Sektöründe güvenebileceğiniz isim olan Cem Ofset her geçen gün daha da güçleniyor. Kaliteli çalışmalarımız sayesinde elde ettiğimiz prestij ve kaydettiğimiz büyük ilerleme tüm Cem Ofset çalışanlarını gururlandırıyor. Bilgi ve uzmanlığımızla, personelimizle ve ürünlerimizle gurur duyuyoruz. Cem Ofset, sıkı çalışmanın ve gerçek bir başarı öyküsünün ürünüdür ve çalışanları bu sıcak aile ortamını paylaşır. Coşku, saygı, dayanışma ve destek; Cem Ofset’teki tüm çalışanlar için temel prensiptir. Felsefemiz, geriye bakmadan, bizi geleceğe sağlam bir şekilde yansıtacak fırsatlar yaratmaktır. Her zaman en iyi sonuçları elde etmek ve müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için çalışıyoruz. Geçmiş başarılarımız gelecekteki başarılarımızın temelini oluşturacaktır. Sektörde neredeyse 50 yılını dolduran ve kariyerimde ikinci kilometre taşı olan Cem Ofset’in daha birçok başarıya imza atacağına yürekten inanıyorum. Genç, verimli ve son derece yetkin kadromuzun yardımıyla ve sıkı çalışmasıyla büyük hedeflere ulaşıyoruz.”
Dr. Oktay Duran

Gelenekselden Çağdaşa..
Kurucumuz Dr. Oktay Duran’ın yenilikçi vizyonu ile 1979 yılında matbaacılık ve ambalaj teknolojileri alanında ulusal ve uluslararası pazarlara üretim yapmak üzere faaliyete başladık. Kurulduğumuz ilk günden bugüne iş alanlarımıza yenilerini ekleyerek, bütünsel kalite, sektör kültürüne yatırım ve insan kaynakları yönetimi ilkelerini gelenekselden çağdaşa taşıyan yapımızla faaliyet göstermeye devam ediyoruz.

Zamanı, Üreterek Tüketiyoruz…
Cem Ofset’ in kalite, güven ve başarı ilkelerinden ödün vermeden gelişen hikayesi, Türk Matbaacılık Sanayisi başta olmak üzere ülke ekonomisine yaptığı katma değerle, öncü ve saygın bir yer edinmiş, edindiği bu yerini, her yıl ödediği yüksek vergi ve kazandığı yurtiçi ve yurtdışı ödüllerle taçlandırıp, uluslararası kulvarda da rekabet gücüne sahip olduğunu her zaman kanıtlamıştır. Sahip olduğu değerleri, Dr. Oktay Duran Matbaa Meslek Lisesi’ni ve çalışanları için konut yaptırarak paylaşıp, sektöründe bir ilki gerçekleştirmiştir.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun, sürdürülebilir ve ekonomik çözümler sunarken, ilkelerimizden ödün vermiyoruz. Çağın gerekliliklerini takip etmekle yetinmiyor, öncülük görevini üstlenerek sektöre bilinçli çalışan yetiştirme ve mutlu çalışan profilini geliştirme üzerine yatırım yapıyoruz. İşinde uzman ve motivasyonu yüksek çalışan profilimiz, akreditasyon ve sertifikalarımız, esnek ve çözüm odaklı yaklaşımımız ile sürdürülebilir hizmet anlayışımızı uyguluyoruz.

Misyonumuz
Kullandığımız ileri teknoloji makinelerimiz sayesinde kaliteden taviz vermeden, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak Türkiye pazarında hızla ilerlemiş olduğumuz gibi ülkemizi uluslararası alanda etik değerlerimizden ödün vermeden layığı ile temsil etmek.

Vizyonumuz
Cem Ofset’in sorumluluğu, bugünden daha iyi bir yarın oluşturmak için, dünya üzerinde faaliyet gösterdiği her noktada çevresel, sosyal ve ekonomik olarak sürekli iyileştirme sağlamaktır. Bu doğrultuda topluma fayda sağlayan faaliyetler yoluyla Cem Ofset’ i gerçekten sürdürülebilir bir şirket haline getirmek vizyonumuzun temel çatısını oluşturmaktadır.

Önceki Bidfood

Mecidiyeköy yolu cad. Kuştepe Mah. No:12 Trump Towers Residence Kat:4 D:403  Şişli-İSTANBUL

Mesai Saatleri:

Hafta içi – 9:00 – 18:00

AmCham

© 1987 - 2024 American Chamber of Commerce – Türkiye. All Rights Reserved.