Aykar Danışmanlık

aykar

Aykar Danışmanlık

2002 yılında kurulan Aykar, yerli ve yabancı yatırımcıların kaynaklarını en karlı bir biçimde doğru yatırımlarla buluşturan bir danışmanlık hizmetidir. Özellikle Turizm, Gayrimenkul ve Enerji sektörlerinde yatırımcıların ihtiyaçları doğrultusunda finansman bulma, değerlendirme, geliştirme ve uygulama aşamalarında bir çözüm ortağı ve paydaş olarak hizmet verir.

Yerli ve yabancı turizm ve gayrimenkul yatırımlarına danışmanlık hizmeti veren Aykar, otel, tesis ve diğer inşaat arazilerinin temini, fizibilite etüdü ve değerleme, kurumsal yapılandırma, hukuki süreç takibi, proje finansmanı, otel yönetimi ve diğer turizmcilik hizmetleri konusunda uluslararası uzmanlığa sahip bir ekipten oluşur.

Elektrik üretimi ve dağıtımı, güneş enerjisi santralleri yatırımları gibi enerji sektöründe de faaliyetlerini sürdüren firmamız, santral yatırımlarına ait fizibilite çalışmaları, lisans alımları, satın alma ve santrali devreye alma işlemlerinde hizmet verir.

Ayrıca, yatırım teşvikleri, kalkınma hibeleri, tekno yatırım hibe destekleri, Kosgeb girişimcilik destekleri, yenilenebilir enerji hibeleri, sağlık turizmi teşvikleri, madencilik yatırım teşvikleri, tarım ve hayvancılık teşvikleri, Tübitak destekleri ve Avrupa Birliği fonları gibi yatırımlarını destekleyecek kredi ve hibeler konusunda uzman danışmanları ile yatırımcılara kısa ve uzun vadeli çözümler sunmaktadır.

Önceki Atlas Online

Mecidiyeköy yolu cad. Kuştepe Mah. No:12 Trump Towers Residence Kat:4 D:403  Şişli-İSTANBUL

Mesai Saatleri:

Hafta içi – 9:00 – 18:00

AmCham

© 1987 - 2024 American Chamber of Commerce – Türkiye. All Rights Reserved.