Atlas Online

atlas

Atlas Online

25 yıldır 1995’ten beri aktif bir ISP olan Atlas On-Line,
sektorumumuzun lider firmalarindan olup, lider kurumsal firmalara hizmet vermektedir.
www.atlasonline.world sitesini basari ile Avrupa Sunucularını etkinleştirdi.
Grup şirketlerimiz ayrıca imalat, madencilik, lojistik, ithalat ve dağıtımın yanı sıra ISP hizmetlerinde de faaliyet göstermektedir.

ÖNCÜ OLMAK SORUMLULUK İSTER

Atlas On-Line, Türkiye\’de kurulan ilk Özel Internet Servis Sağlayıcı (ISS) firmalardan biri olarak sektörüyle hemen hemen aynı yaşa sahiptir. Deneyimini, teknoloji yatırımı, müşteri odaklı hizmet anlayışı ve personel eğitimleriyle birleştirerek hizmet çıtasını her geçen gün yükseltmeyi hedeflemektedir.

Atlas On-Line Türkiye’de;
* İlk leased line hattını çeken,
* internet üzerinden ilk radyo yayınını yapan,
* ilk statik IP ile dial up servisi veren,
* Lease line müşterilerine alternatif hatlar üzerinden ilk auto backup hizmeti veren,
* Mail serverları uzaktan kontrol olanağını ilk sağlayan ilk servis sağlayıcıdır.

Atlas On-Line teknik hizmetlerinin yanı sıra, belirli dönemlerde müşterilerine yönelik düzenlediği ücretsiz eğitim seminerleri ile sektörde bir ilki daha gerçekleştirmiştir.
Amerikan GCTI Şirketiyle yaptığı ortaklıkla gücünü daha da arttıran Atlas On-Line, bugün deneyimi, teknolojik yatırımı, müşteri odaklı hizmet anlayışıyla kurumsal bilişim alanında büyümeyi sürdürüyor.

VİZYONUMUZ

“Doğaya Saygı… İnsana Saygı… İşine Saygı…”

MİSYONUMUZ

Kişilerin ve işletmelerin, müşterilerine ve bilgiye en hızlı şekilde ulaşmalarını sağlayarak; öncelikle zamanlarını ve buna bağlı olarak, diğer tüm kaynaklarını daha da verimli ve etkin kullanılmalarını temin etmek için iletişim işini seçtik.

Bizler bu işi; rakiplerin örnek almak isteyeceği, personelinin, tedarikçilerinin, ortaklarının ve nihai müşterilerinin birlikte çalışmaktan sürekli katma değer elde ettiği ve son derecede mutlu olduğu bir marka olarak sürdürmek azmindeyiz.

İşimizi yaparken; takım halinde, planlı ve sistematik çalışmaya, ekonomik ve doğru çözümler üretmeye, kişisel gelişime, yaratıcılığa ve farklılığa önem vermekteyiz.

Öğrenen bir organizasyon olmak; sormak, birbirimizi ve müşterimizi iyi dinlemek, okumak, bilgiyi paylaşmak, saygı, çalışkanlık ve sonuca odaklı olmak, güven, adil davranış, sorumluluk, dürüstlük, açık ve özgür ifade, geri bildirime açık olmak temel değerlerimiz ve işletme kültürümüzün temel taşlarıdır.

Önceki 1-üyeler

Mecidiyeköy yolu cad. Kuştepe Mah. No:12 Trump Towers Residence Kat:4 D:403  Şişli-İSTANBUL

Mesai Saatleri:

Hafta içi – 9:00 – 18:00

AmCham

© 1987 - 2024 American Chamber of Commerce – Türkiye. All Rights Reserved.