Haberler sayfasına dön

Son Haberler

TABA-AmCham Bizden Haberler.

20 Ekim 2022 Perşembe

TABA-AmCham-Bizden Haberler

TABA-AmCham Onursal Üyemiz Sn. Zeki KIVANÇ Adana Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilmiştir. Kendisini tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

TABA-AmCham

TABA-AmCham İzmir Şube Başkanımız Sn. Süha KAHRAMAN 2022-2026 Ege Bölgesi Sanayi Odası Yönetim Kuruluna seçilmiştir. Kendisini tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

TABA-AmCham

Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Süleyman Ecevit Sanlı EKOTURK TV Stüdyo New York programında Harika Ertunç'un konuğu olarak Dünya'da resesyon, enflasyon, para politikaları ve reel sektöre yansımalarını ABD ile Türkiye arasındaki ticari ilişkilerin gelişimini, Transatlantik ve Pasifikteki son gelişmeleri değerlendirdi.
A Para Küresel Bakış Programında Sn. Bora BALA ile bölgemizdeki son gelişmeleri ABD –TÜRKİYE arasında artan ticaret ve yatırımın hacmini, Ülkemizin güvenilir tedarik merkezi ve ticaret platformuna dönüşmesi sürecinde yol haritası ve atılması gereken adımları değerlendirerek ABD’de ilk 10 eyalete, eyalet ve sektöre bazlı bakış açısı geliştirerek doğru iş planlarıyla ihracatın arttırılmasına vurgu yaptık.
YK Başkanımız Sn. Süleyman E.SANLI EKOTÜRKTV Piyasa Analiz programında Sn. Harika ERTUNÇ'un Konuğuydu.
Genel Başkanımız Sn. Süleyman SANLI EkoTürk Stüdyo Newyork programında Sn. Özlem Karakullukçu ile ABD'de FED açıklamalarını ekonomik gelişmeleri resesyon ve stagflasyon ile emtia piyasalarındaki son gelişmeleri enflasyon ile mücadele stratejilerini değerlendirdi.
Facebook  Twitter  Instagram  Linkedin  Youtube