Haberler sayfasına dön

Solar İstanbul Fuarı ve Konferansı, Davet ve İşbirliği Talebi

17 Şubat 2022 Perşembe

“Sürdürülebilirlik ve Enerji Dönüşümü” temasıyla 23-26 Mart 2022 tarihleri arasında Tuzla Viaport Marina’da düzenlenecek olan SOLAR İSTANBUL - Güneş Enerjisi, Enerji Depolama, E-Mobilite, Dijitalizasyon Fuarı ve Konferansı’nda güneş enerjisi sektöründeki son teknoloji yüzlerce ürün sergilenecek ve solar endüstrisinin paydaşları ağırlanacak. Birleşik Fuar Yapım A.Ş(BİFAŞ) organizatörlüğünde ve GENSED, GÜNDER ve GÜYAD işbirliği ile gerçekleştirecek fuara TC. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, EPDK başta olmak üzere Türkiye’nin öncü kurum ve kuruluşları destek vermektedir.
Yenilikçi güneş enerjisi endüstrisine adanmış Solar İstanbul Fuar ve Konferansı, 6.500’in üzerinde ziyaretçi ile geniş ürün portföyüne sahip 100’ün üzerinde yerli ve yabancı katılımcıyı bir araya getirecek.
Solar İstanbul olarak yurt dışı partnerliklerine ve delegasyonlarına büyük önem vermekteyiz. Bu bağlamda bu fuar ve konferansta; firmalar ve uluslararası uzman delegasyonlar, yatırımcılar, devlet kurumları arasında üst düzey protokoller ve işbirlikleri gerçekleştirilecektir. Ülkeniz enerji sektörü için hem bölgede hem de dünyada büyük önem teşkil ediyor. Bu bağlamda; diğer ülkelerdeki kurum ve odalarla geliştirdiğimiz işbirliklerini sizlerle de başlatmak ve uygun görürseniz ilerletmek isteriz.
Güneş enerjisi sektörünü ve ticaret hacmimizi ileriye taşımak adına Solar İstanbul Fuar ve Konferansı için sizlerle işbirliği yapmak isteriz. Bu bağlamda sizler için de uygun olursa tarafınızla aşağıdaki hususlarda çalışma yapmak isteriz:
Sizlerden ricamız;
Ø Ülkenizdeki potansiyel alıcılardan ziyaretçi delegasyonu sağlanması ve potansiyel üreticilerden katılımcı pavilyonu oluşturulması
Ø Solar İstanbul’un tarafınızca yayınlanan dijital ve basılı mecralarında duyurulması
Ø Üyelerinize e-mailing, sms ve e-bültenlerle fuarın duyurusunun gerçekleştirilmesi
Ø  Logonuzun Solar İstanbul kurumsal partnerleri arasında duyurulmasına tarafınızca teyit verilmesi
Karşılığında;
Ø Solar İstanbul web sitesinde, dijital platformlarında, e-broşür gibi dijital medya materyallerinde ve platformlarında logonuza partner olarak yer verilmesi
Ø Fuar alanında kurumunuza yer temin edilmesi(stant)
Ø Konferans sırasında tarafınızca uygun olan bir uzmana konuşmacı olarak yer verilmesi
Ayrıca ekte fuar online broşürümüzü, davetiyemizi ve bannerımızı tarafınızla paylaşıyorum.
Değerli dönüşünüzü bekler, iyi çalışmalar dilerim.
Saygılarımla,
Kind Regards,
TUBA BEKTAŞ
Marketing Specialist
Birleşik Fuar Yapım A.Ş
Mobile & Whatsapp: +90 538 097 59 77
Phone: 0 212 465 04 40
Fax: 0 212 465 04 43
Address: Yeşilköy Mahallesi, Atatürk Caddesi IDTM ( Dünya Ticaret Merkezi) A2 Blok, Kat:10 No: 323 Bakırkoy/ Istanbul