Haberler sayfasına dön

Son Haberler

GLOBAL DASHBOARD ON COVID-19 GOVERNMENT POLICIES

31 March 2020 Tuesday

Değerli Üyelerimiz,
Aşağıda orijinali ile birlikte Türkçe'si de verilen, Amerikan Ticaret Odası'nın COVID-19 kapsamında hazırladığı pano ve detaylarını bulabilirsiniz.
Saygılarımızla,
TABA-AmCham
Geçen hafta yaptığımız konferanstaki gibi, sürekli değişen uluslararası düzenleyici ortamla ilgili olarak sizden duyduğumuz zorlukları ele almak adına, bu salgına yanıt adına kaynak olarak oluşturduğumuz ABD Ticaret Odası'nın COVID-19 Hükümet Politikaları Küresel Gösterge Panosu’nu sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyarım. ( Global Dashboard on COVID-19 Government Policies )
Bu pano, hükümet teşvik programları, kritik altyapı ve çalışanlar hakkında rehberlik, ihracat kısıtlamaları ve veri koruma yetkileri gibi konular dahil 31 ülkede COVID-19 ile ilgili gelişmelere doğrudan bağlantılar sağlamaktadır.
Uluslararası Bölüm, bu aracı düzenli olarak güncelleyerek, bilgi geldikçe yeni ülkeler ve alanlar da ekleyecektir. Kolektif AmCham gücünden yararlanmaya ve desteğinizi olabildiğince kapsamlı, doğru ve güncel hale getirmeye çalışıyoruz.
Hepinizi, bu gösterge panosuna değer katacak ek bilgiler hakkında bize geri bildirimde bulunmaya teşvik ediyoruz. Önerilerinizi ve güncellemelerinizi e-posta yoluyla Gösterge Panosunda listelenen ve materyali seçen editör ekibimize gönderebilirsiniz.
COVID-19 ile mücadele taahhüdünüz için hepinize teşekkür eder ve bugünün zorluklarıyla birlikte çalışırken, iş birliğimizin devam etmesini temenni ederim.
Sevgiler,
Myron

Mecidiyeköy yolu cad. Kuştepe Mah. No:12 Trump Towers Residence Kat:4 D:403  Şişli-İSTANBUL

Mesai Saatleri:

Hafta içi – 9:00 – 18:00

© 1987 - 2024 American Chamber of Commerce – Türkiye. All Rights Reserved.