DENEYİM
1997 yılında kurmuş olduğu “Naturel Mimarlık Dekorasyon” şirketi ile ulusal ve uluslararası firmalara arazi geliştirme, proje ve uygulama desteği verilmektedir.
Yerel ve uluslararası ölçekteki; master plan, kentsel dönüşüm, karma kullanım projeleri, eğitim binaları, yaşlı bakım evleri ile sanayi tesisleri, konut, ticari, otel ve ofis yapıları için yenilikçi ve verimli bir bakış açısıyla tasarım alternatifleri geliştirilmeye devam edilmektedir.
“D&C Natura Marble” markası ile de 2007 yılından beri Dünya pazarına yönelik mermer traverten mozaik üretilmektedir.
CampHouse markası ile karavan üretimi yapılmaktadır.

SOSYAL SORUMLULUK
Konya Teknokent tarafından uygulamaya konulan ÜNİGİRİŞİM Üniversiteli Girişimci yetiştirme programı kapsamında düzenlenen panele ve çeşitli meslek okullarındaki panellere konuşmacı olarak destek vermiştir.
ILO (Uluslararası Çalışma Örgütü) ve İŞKUR (Türkiye İş Kurumu) Konya İl Müdürlüğü ile yürütülen “Türkiye’de Kadınlar için insana yakışır iş imkanları sağlanması yoluyla toplumsal cinsiyet eşitliğinin gerçekleştirilmesine yönelik aktif iş gücü piyasası politikaları” Pilot Projesi için yapılan toplantıda girişimci modeli olarak yer aldı (2010).
25 Mayıs 2010 tarihli resmi gazetede yayınlanan 2010/4 sayılı Başbakanlık genelgesiyle Kadın istihdamının artırılması ve fırsat eşitliğinin sağlanması ile ilgili kamu personeli bilgilendirme toplantısında, Kadın hakları koordinasyon komitesini temsilen konuşmacı olarak yer almıştır.
TMMOB Mimarlar Odası Olağan Genel Kurul Delegesi,
Konya Sanayi Odası Kadın Girişimciler Kurulu Üyesi,
Konya 0-12 Yaş Korunmaya Muhtaç Çocukları Koruma Derneği Üyesi,
Konya KİKAD (Konya İş Kadınları Derneği) Derneği Kurucusu,
TABA-AmCham 2021 Kadın Konseyi Başkanı,
KTÜNMED Yönetim Kurulu Üyesi.

ÖDÜLLER
“Natura marble” olarak yaptığı üretimle “Endeavor Türkiye 2008 Girişimci İş İnsanı” ödülüllerinde ilk 8 girişimci iş insanı arasında yer aldı.
Buildings NewYork Yapı İnşaat Fuarındaki proje tasarım ve uygulaması kendisine ait stand en iyi fuar standı seçilmiş, ikiz kulelerin mimarları ile yapılan tv-medya röportajları için stüdyo olarak kullanılmıştır (2007).
TES-İŞ Güre Termal Otel Mimari Proje Yarışması 2. Mansiyon Ödülü (2005).
Konya Mevlana Kültür Merkezi Proje Yarışması 3. Mansiyon ödülü.

Mecidiyeköy yolu cad. Kuştepe Mah. No:12 Trump Towers Residence Kat:4 D:403  Şişli-İSTANBUL

Mesai Saatleri:

Hafta içi – 9:00 – 18:00

AmCham

© 1987 - 2024 American Chamber of Commerce – Türkiye. All Rights Reserved.