Haberler sayfasına dön

Son Haberler

AmCham Turkey TABA PROFESYONEL KADRO DUYURUSU

9 Nisan 2021 Cuma

Değerli Üyemiz ;
AmCham Turkey TABA, 35 yıllık mazisi ve tecrübesinden aldığı güç ile dünyadaki rekabetin hızlı artmasından dolayı üyelerimize rekabet ortamında yol gösterici olabilmek ve yeni imkânlar sunulması için çalışmaktadır.
Amcham Turkey TABA (Turkish American Business Association/Amerikan Ticaret Odası Türkiye Temsilciliği) Dünyada 117 ülkede 133 temsilcilik ile hizmet vermektedir. 5 Şubat 1987 tarihinde 87/11484 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı kararı ile kurulan, İç İşleri Bakanlığı’na bağlı kurumumuz; ticaret, ekonomi, finansman, sanayi ve benzeri konularda görüş bildirmek için vardır.
Kurumumuzun amacı; Türkiye ve ABD arasındaki ticaretin arttırılması ve ikili ilişkilerin güçlendirilmesidir.
Ülkemizin çok daha güçlü hale gelmesini ve marka değeri yüksek firmalar oluşturulmasını kendine görev ve sorumluluk edinen Kurumumuz, sanayicilerimize yurt dışında yatırım imkânı sunulması ve ihracatlarını arttırmak için stratejiler belirlemektedir.
Bu doğrultuda ABD pazarında müşterileri olan, ABD pazarına açılmayı düşünen firmaların imalatçı ve ihracatçılara rahatça ulaşmasını sağlamak amacıyla AmCham Turkey TABA’yı ticaret referans merkezine dönüştürmek amacıyla profesyonel kadromuza ek olarak oluşturduğumuz; ABD ile yeni pazar fırsatları, ithalat - ihracat, yatırım, teşvik-destekler, lojistik ve fuar işlemlerinizde sizlere destek olacak profesyonel kadromuzun iletişim bilgilerini aşağıda sunuyoruz.
AmCham Turkey TABA' nın bir ferdi olmanın ayrıcalığını hissetmeniz amacı ile çalışmaya devam edeceğiz.
Detaylı bilgi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.
Saygılarımızla,
Süleyman E. SANLI
AmCham Turkey TABA
Genel Başkan