Haberler sayfasına dön

Son Haberler

AmCham Turkey TABA E-ALMANAK ÇALIŞMASI HAKKINDA

8 Nisan 2021 Perşembe

E-ALMANAK
Sayın Üyemiz,
Covid-19 salgını dünya ticaretini önemli ölçüde olumsuz etkilerken, siz değerli üyelerimize fırsat ve alternatifler sunmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz.
Üyelerimizin rekabet üstünlüğüne sahip olduğu ürünlerin analizini yaparak yeni yol haritaları belirlemeye, Türkiye ekonomisinin 2021 performansının yükseltilmesi için fırsat ve riskleri araştırıyoruz.
Üyelerimizin ihracat gücünü arttırarak, kendileri arasında sürdürülebilir ve ticaret kavramlarını birbirini destekler biçimde geliştirilmesini sağlamak adına dijitalleşmeyi öne çıkartarak fırsatlardan faydalandırmayı amaçlıyoruz.
Bu bağlamda başta İstanbul olmak üzere, Ankara, İzmir ve Adana şubelerimizin yanı sıra, temsilcisi olduğumuz Amerikan Ticaret Odasının 117 ülkede bulunan 130 ofisine kayıtlı üyeler ile paylaşmak için Dijital Almanak hazırlamaktayız.
Ekte bulunan formu detaylı şirket profilinizi içerecek şekilde, ilgilendiğiniz konuları ve sektörleri belirterek doldurmanızı ve 1 adet JPEG/PNG formatlarında temsilci resminiz ile tarafımıza 1 Mayıs 2021 Cumartesi gününe kadar amcham@amcham.org e-mail adresine göndermenizi rica ederiz.
Sizlerin de desteğiyle ülkemiz ve Dünya ticaretine katkılar sunmamız dileklerimizle,
Saygılarımızla,
Süleyman Ecevit SANLI
Genel Başkan
AmCham TURKEY TABA
☒Kullanıcı Sözleşmesini ve Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma Metnini okudum ve bilgilerimin üçüncü kişiler ve TABA-AmCham Üyeleri paylaşılmasını kabul ediyorum.