Enprode Mühendislik ve Yapım A.Ş.

  • Sağlık
  • Enerji
  • İnşaat

Enprode, uzmanlığımızı faaliyet gösterdiğimiz pazarlardaki yerel kaynaklar ve yeteneklerle birleştirme felsefesine sahip uluslararası bir şirkettir. Proje geliştirme, tasarım ve inşaat alanlarında temel faaliyetleri olan teknoloji odaklı bir mühendislik şirketiyiz. Projelerimiz her türlü enerji santralini içermektedir; termal, rüzgar, güneş, jeotermal ve biyokütle ve atıktan enerjiye ve ayrıca veri merkezleri ve sağlık tesisleri gibi yüksek performanslı binalar.

Enprode, Orta Asya, Orta Doğu, Doğu Avrupa ve Rusya ile Sahra Altı Afrika'daki faaliyetleri hedefliyor. Enprode, ister termal ister yenilenebilir üretim veya petrol ve gaz tesisleri olsun, enerji deneyimine dayalı uzman çözümler sunarak, müşterilerine rekabetçi bir küresel pazarın zorluklarını yönetmelerine yardımcı olur.
 
Enprode'un çeşitli ve esnek yetenekleri, bir projenin ihtiyaçlarını ve hedeflerini desteklemek için özel tasarımlar için en son teknolojiyi kullanan deneyimli ve genç mühendislerden oluşan yetenekli bir ekipten kaynaklanmaktadır. Enprode, en büyük varlığının çalışanları olduğuna inanıyor. Bu nedenle, dinamik, üretken ve uzun vadeli ilişkileri besleyen benzersiz rahat ve samimi bir ortam yaratmaya çalışıyoruz.

İşyerinde çeşitlilik ararız ve ayrımcılık olmaksızın fırsat eşitliğini teşvik ederiz.

Enprode, hem kamu hem de özel sektör yatırım fırsatları için elektrik üretimi için çeşitli yakıt hammaddesi türleri için geniş bir çözüm yelpazesi sunar. Temiz, sürdürülebilir ve verimli enerjiye olan ihtiyacın farkındayız. Amacımız, yerel topluluklar da dahil olmak üzere tüm paydaşların çıkarları ışığında yatırım için en iyi çözümü sağlamaktır.

Enprode'un misyonu, küresel bir oyuncu ve güvenilir, güvenilir ve rekabetçi bir iş ortağı olmaktır.
 
 
 

  • Address: Merkez Mh. 29 Ekim Cd. IVP B4 Blok Kat: 4 Yenibosna, İstanbul, Türkiye - 34197 / Türkiye
  • Phone: +90 (212) 465 71 65 - +90 (212) 603 27 93

Subscribe to Amcham